Venezia Mega Outlet Alışveriş Merkezi GİK'e Katıldı! - AVM Dergi Haberimiz

Pandemi süreci, tüm iş dünyasını olduğu gibi AVM’leri de teknoloji yatırımlarını hızlandırmaya ve çeşitlendirmeye yöneltti. Yeni nesil avm yönetim programı (GİK) aplikasyonuyla iş süreçlerini dijitalleştiren Venezia Mega Outlet, olağanüstü durumlara karşı hazır hale geldi.

Açık hava konseptiyle yeni dönemde daha fazla tercih edilmeye başlayan Venezia Mega Outlet, pandemi nedeniyle alınan tedbirleri dijitale taşıyarak bu konuda öncü oldu. Venezia Mega Outlet ‘Yeni Nesil AVM Yönetimi Programı’ ile mağazalar arasındaki pek çok iş sürecini dijital ortama aktardı.

AVM’de kağıt dönemi bitti
Pandemi sürecinin, tüm iş dünyasını olduğu gibi AVM’leri de dijitalleşme yatırımlarını hızlandırmaya ve çeşitlendirmeye yönelttiğini kaydeden Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü, bu süreçte kendilerinin de tedbir ve gelişim fırsatları açısından teknolojik altyapı yatırımında düğmeye bastıklarını söyledi. Bu kapsamda günlük işleyişte basılı materyalleri neredeyse ortadan kaldıran ve mağazalarıyla diyaloglarını artırmalarına fırsat veren bir aplikasyonu hayata geçirdiklerini kaydeden Isıgöllü, şöyle konuştu:

“Yeni Nesil AVM Yönetim (GİK) uygulamasıyla birlikte artık girişlerde personel kimlik kartları yerine, her bir personelin uygulama üzerinden oluşturabildiği mobil kartlar kullanılıyor. Çalışma formları yine bu uygulamayla, online platform üzerinden yönetim onayına gönderiliyor ve iş akış süreci, tamamen sistem üzerinden kontrol edilebiliyor. AVM yönetimimizce yapılan duyurular da mobil uygulama üzerinden bildirim ya da mail yolu ile yapılıyor.”

“Acil Durum Butonu” ile güvenlik ve tıbbi yardım ekipleri tek tuşla mağazada
Aplikasyon üzerinden mağaza cirolarının günlük olarak sisteme işlenebildiğini ve AVM yönetimindeki ilgili departmana kolayca ulaştırılabildiğini aktaran Isıgöllü, “Yine GİK üzerinden mağazalarımız artık AVM yönetimini ilgilendiren teknik arızalarla ilgili bilgilendirmeleri, direkt yetkili kişilere iletebiliyor ve süreci online takip edebiliyor. Ziyaretçi adetlerinin görüntülenebildiği uygulamayla ayrıca gelişim ve iyileştirmeye yönelik olarak markalarımızın görüşlerini anlık olarak alabilir ve anketler uygulayabilir duruma geldik. Otelcilik sektöründe dünya çapında uzun yıllardır kullanılan benzer sistemlerin Avm sektöründe eksikliği hissediliyordu. Gik’le birlikte Avm Yönetimlerine uyarlanmış güçlü bir örneğe sahip olduk. Sektörde öncü olarak, sistemin gelişimi ve yaygınlaşması için çalışacağız” dedi. Isıgöllü, uygulamadaki Acil Durum Butonu sayesinde, mağazalarda oluşabilecek acil durumlarda güvenlik ve tıbbi yardım ekiplerine tek tuşla ulaşabilme imkanı sunduklarını da ifade etti.

Haberin Adresi: https://avmdergi.com/venezia-mega-outlet-yonetimini-dijitale-tasidi/